Artykuł

2017-01-17 XIII Międzynarodowy Kongres MBA – 12 - 14 maja 2017 w Krakowie

Już po raz trzeci Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK włącza się w przygotowanie Międzynarodowego Kongresu MBA.

Kongres to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów. O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów.

Już po raz trzeci Fundacja Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK włącza się w przygotowanie Międzynarodowego Kongresu MBA.

Kongres to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów. O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów.

W Kongresie co roku uczestniczy blisko 200 osób: menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA. Program merytoryczny tegorocznego Kongresu będzie obejmował prezentacje wybitnych specjalistów ze świata nauki i biznesu. Jego głównym elementem będzie VI paneli dyskusyjnych przygotowanych przez czołowe, polskie ośrodki skupiające środowisko MBA.

Jak widać, szerokie spektrum poruszanych tematów obejmować będzie nie tylko zagadnienia dotyczące jakości kształcenia oraz przyszłości Programów MBA. Doświadczeni praktycy, wraz z teoretykami zajmą się również innymi problemami, z którymi stykają się współcześni menedżerowie.

Dodatkowo, uczestnicy Kongresu, wezmą udział w wydarzeniach towarzyszących:

- Study Visits w przedsiębiorstwach,
- Gala Dinner połączona z aukcją charytatywną,
- turniej golfowy.

Jak co roku liczymy na Państwa liczny udział.

Do zobaczenia na XIII Międzynarodowym Kongresie MBA!