Artykuł

2017-05-15 Integracja MBA w murach Uniwersytetu Ekonomicznego – XIII Kongres MBA za nami!

„Compliance: równowaga między wynikiem a wartościami" - tak  zatytułowany był  XIII Międzynarodowy Kongres MBA, który odbył się w  dniach 12-14 maja br. w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK. Już po raz trzynasty w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie spotkali się menedżerowie, kadra naukowa z Polski i świata, studenci, absolwenci i dyrektorzy programów Master of Business Administration. Uczestników powitał prof. UEK dr. hab. inż. Andrzej Chochół - Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Już po raz trzynasty w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie spotkali się menedżerowie, kadra naukowa z Polski i świata, studenci, absolwenci i dyrektorzy programów Master of Business Administration. Uczestników powitał prof. UEK dr. hab. inż. Andrzej Chochół - Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie MBA zaprosiliśmy prelegentów reprezentujących wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. W panelach i wykładach, oprócz naukowców, wystąpili menedżerowie z wieloletnią praktyką, dyplomaci i publicyści. Prelegenci i uczestnicy mieli okazję do dyskusji na tematy nie tylko dotyczące edukacji MBA, ale również wybranych problemów związanych z zarządzaniem.

Ponieważ weryfikacją teorii jest praktyka - z doświadczeniami i problemami kadry menedżerskiej uczestnicy Kongresu mieli okazję zapoznać się w trakcie wizyt studyjnych w małopolskich firmach: Cisco, Selvita i Kraków Airport,.

Cechą kształcenia na studiach MBA jest, poza zgłębianiem zagadnień teoretycznych i praktycznych zarządzania, możliwość integracji środowiska biznesowego. Kontakty interpersonalne są ważnym elementem powodzenia w biznesie, dlatego oprócz części teoretycznej, wizyt studyjnych i warsztatów biznesowych, uczestnicy Kongresu spotkali się na uroczystej gali połączonej z aukcją charytatywną.

Ostatni dzień Kongresu upłynął w  miłej, sportowej atmosferze na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Każdy mógł spróbować swoich sił w grze w  golfie, a profesjonalni gracze walczyli w X Turnieju Golfa o Puchar Dyrektora KSB UEK. Zwycięzcą został Pan Marek Rajca ­- absolwent VIII edycji Programu EMBA KSB UEK.

Wszystkim prelegentom, gościom oraz uczestnikom Kongresu serdecznie dziękujemy za  liczne przybycie, oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie za rok!

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.kongresmba.pl/galeria-zdjec do zapoznania się z fotorelacją podsumowującą wydarzenie.